На Сколівщині реалізували більше 30 мікропроектів

Новини 15 березня, 2019 173

У п’ятницю, 15 березня, відбувся публічний звіт голови Сколівської райдержадміністрації Богдана Янка про проведену роботу у 2018 році та перспективи на 2019 рік. Участь у звіті взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

За словами Богдана Янка, за кошти обласного та місцевих бюджетів у 2018 році в районі реалізовано 31 мікропроект, у тому числі 6 в Славській ОТГ.

Загальна вартість реалізованих проектів становить 7,1 млн грн, у тому числі, кошти обласного бюджету – 3,3 млн грн, кошти громад – 1,5 млн грн, кошти місцевих рад – 753 тис грн, кошти районного бюджету складають – 1,5 млн грн.

Окрім того, за кошти, залучені кошти із обласного бюджету – 15 млн 254 тис грн, реалізовано 20 проектів. Це, зокрема, майданчик зі штучним покриттям у с. Підгородці, майданчик з тренажерним обладнанням у с. Завадка, реконструкція з добудовою Верхньорожанської ЗОШ I-II ст. на 180 учнівських місць в с. Верхня Рожанка, будівництво вуличного освітлення по вул. І. Франка, Шевченка, Котляревського, Щорса в с. Либохора, відновлення сприятливого гідрологічного режиму річки Бутивля в с. Коростів від вул. Зелена по вул. М. Черемшини (капітальний ремонт) та низку інших.

Коментарі

Позначки: , , ,