Львівські митники затримали одеситів при спробі ввезти за липовими дорученнями іномарки на «євробляхах»

Новини 12 липня, 2018 742

Фото ілюстративне з відкритих джерел

У «Краковці» митники виявили в одеситів фальшиві документи на ввезення двох автомобілів на іноземній реєстрації.

Як повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області, днями, в пункт пропуску «Краковець – Корчова» з Республіки Польщі в’їхали два автомобілі «Мазда» під керуванням мешканців Одещини. До митного контролю вони подали свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, власниками яких є громадяни Польщі, а також доручення, засвідчені нотаріусом м. Перемишль, як документ, що дає право на тимчасове користування цими автомобілями. Стосовно доручень у митників виникла підозра щодо їх підробки. Автомобілі було затримано до перевірки автентичності документів на право користування.

«На письмовий запит Львівської митниці ДФС до польської сторони отримано відповідь, згідно з якою, подані до митного контролю доручення нотаріальна канцелярія не видавала, підпис на них не належить нотаріусу, а відбитки печаток є підробленими. Від надання пояснень за цим фактом водії відмовились», – зазначається у повідомленні.

Отже, громадяни України вчинили дії, спрямовані на переміщення транспортних засобів через митний кордон з поданням митному органу як підстави для переміщення підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

За цими фактами працівники управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці ДФС порушили справи про порушення митних правил, які скерують до суду для визначення покарання.

Автомобілі Mazda Premacy, 2000 року випуску, та Mazda 323, 1999 року випуску, вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково.

Загалом з початку року львівські митники виявили 24 спроби переміщення транспортних засобів за такою схемою.

Фото ГУ ДФС у Львівській області

Коментарі

Позначки: , ,