На Львівщині запрацює "Агенція регіонального розвитку" - Четверта студія

На Львівщині запрацює “Агенція регіонального розвитку”

Новини 10 травня, 2019 487

На Львівщині створили Установу “Агенція регіонального розвитку Львівської області”.

Про це сьогодні, 10 травня, розповіли під час брифінгу у Львівській ОДА.

“Агенція створена розпорядженням голови Львівської ОДА у квітні цього року. Агенція регіонального розвитку не є новинкою в Україні. В Україні вже діють 17 агенцій, які сконцентровані на допомогу органам виконавчої влади для реалізації їх основних функцій, співпрацю між органами виконавчої влади, бізнесом та громадянським суспільством. В області діє велика кількість проектів, які сконцентровані на ті чи інші засади регіонального розвитку, але агенція – це та установа, яка має об’єднати всі діючі програми, проекти, і стати своєрідним основоположником для регіонального розвитку”,- розповіла т.в.о. директора департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Марта Бухтіярова.

Вже створена наглядова рада, яка буде стежити за діяльністю агенції. Керівником агенції обрали – Віталія Корецького.

“Наразі тривають реєстраційні процедури , які планують завершити до кінця поточного місяця, розпочатий підбір працівників агенції і вже на початку червня ми розпочнемо активну роботу в рамках тих завдань, які покладені на агенцію регіонального розвитку. Серед перших кроків – реалізація проекту подолання диспропорції в гірських територіях, активно будемо моніторити виконання діючої Стратегії Львівської області, яка була затверджена на 2016-20 роки і будемо брати активну участь в розробці стратегії до 2027 року, затвердження якої стартує буквально на днях. Також ми розпочинаємо моніторинг і підтримку міжсекторальної роботи – це бізнес, влада і громадянське суспільство. Цю частину роботи вважаю найбільш вагомою для агенції, адже дійсно багато проектів в чому числі МТД працюють у Львівській області, але єдиного центру на даний час не має. Ми сподіваємось, що агенція стане таким центром, який поєднає всі проекти в частині регіонального розвитку”, – зазначив директор установи “Агенція регіонального розвитку Львівської області” Віталій Корецький.

Довідково: «Агенція регіонального розвитку Львівської області» – неприбуткова організація, основними завданнями якої є ефективна реалізація державної регіональної політики, сприяння місцевому економічному розвитку. Агенція працюватиме як офіс з надання консультацій щодо підготовки та реалізації програм і проектів регіонального розвитку та загалом сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості регіону.

Агенції регіонального розвитку вже успішно функціонують в таких провідних країнах як Німеччина, Франція, Великобританія, Польща, Австралія, Канада.

Коментарі

Позначки: , , ,