На Львівщині педофіл майже дві доби ґвалтував школярку - Четверта студія

На Львівщині педофіл майже дві доби ґвалтував школярку

Новини 30 червня, 2019 9

Фото ілюстративне з відкритих джерел

На Львівщині поліція відшукала 14-річну дівчинку, яка зникла 27 червня. Дитину утримував 37-річний чоловік, який «вступав з нею у статеві злочини».

Як повідомив на своїй сторінці у  Facebook перший заступник голови Нацполіції України В‘ячеслав Аброськін, на Львівщині 27 червня до поліції звернулися батьки про зникнення неповнолітньої доньки, 2005 р.н. Дівчину розшукували протягом доби більше сотні поліцейських, на другу добу була знайдена. Встановлено, що з дівчиною, ще дитиною, весь час знаходився її знайомий 37-річний чоловік. Зі її слів, саме цей чоловік вступав з нею в статеві відносини. Триває розслідування.

«Червень – місяць якогось божевілля: щодня статеві злочини відносно дітей»,- з зазначив Аброськін.

«Дніпропетровська область. Жіночка, 1988 р.н., звернулась із заявою, що рідний дідусь, 1966 р.н., вчиняв розпусні дії відносно онуки, 2010 р.н.»,- йдеться у дописі.

Аброськін також зазначає: «А що ми? А наш закон #6607 про посилення покарання відносно злочинців, які вчиняють статеві злочини відносно дітей, щодо ведення реєстру цих злочинців, ми ж самого початку в законопроекті прописували саме відкритий реєстр та хімічну кастрація, не може попасти до залу ВР України вже другій рік поспіль.

Що мені особисто цікаво, так це велика кількість правозахисників, які категорично проти цього законопроекту. З їх вуст ми чуємо тільки про захист саме злочинців, жодного слову не чуємо про захист дітей.

Йдучи на поводі у цих правозахисників, ми вже не раз перекроювали наш законопроект й тому наразі ми вже кажемо про напіввідкритий реєстр тільки для правоохоронців та працівників дошкільних закладів.

Але навіть з таким варіантом ми поки стоїмо на місці, й скільки будемо ще стояти невідомо….

Ще раз – я ж кажу не про реєстр підозрюваних осіб, а про створення відкритого реєстру осіб, які вже скоїли статеві злочини, які вже засуджені й вирок виступив у законну силу.

Кожний громадянин повинен мати можливість заради забезпечення безпеки своєї дитини володіти такою інформацією.

Цей принцип діє в США та більшості країн світу, але на жаль чомусь тільки для наших правозахисників це порушення прав осіб, засуджених за статеві злочини відносно дітей».

 

Коментарі

Позначки: , , ,