На Львівщині чергове отруєння: шестеро людей злягли в лікарню після відвідин кафе у Стрию

Новини 08 серпня, 2018 207

Фото ілюстративне з відкритих джерел

У лікарні Львівщини з харчовим отруєнням госпіталізовано шестеро осіб, з числа відвідувачів кафе-бару «Степ Леон» у райцентрі Стрий.

Як повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА, до обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поступило повідомлення про госпіталізацію у Боринську міську лікарню Турківського району чотирьох осіб із діагнозом харчова токсикоінфекція та у Жидачівську центральну районну лікарню двох осіб із діагнозом гостра кишкова інфекція, з числа тих, що 5 серпня харчувались в закладі громадського харчування – кафе-барі “Степ-Леон” (м. Стрий, вул. Львівська, 115).

«Станом на 13:30, 7 серпня, за допомогою звернулось шестеро осіб, з них було госпіталізовано 4 особи – в Боринську міську лікарню, 2 особи у Жидачівську  районну лікарню. Пацієнтам проводиться комплекс лікувально-діагностичних заходів відповідно до клінічних протоколів МОЗ. Обставини події встановлюються», – зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, на Львівщині четверо осіб звернулися за медичною допомогою після відвідин кафе-бару у райцентрі Стрий.

Коментарі

Позначки: ,