На кордоні із Польщею вилучили давні монети - Четверта студія

На кордоні із Польщею вилучили давні монети

Новини 18 березня, 2019 251
На кордоні із Польщею вилучили давні монети. Фото: відкриті джерела.

На кордоні із Польщею вилучили давні монети. Фото: відкриті джерела.

Внаслідок скоординованих спільних заходів працівників Львівської митниці ДФС та співробітників управління СБУ у Львівській області викрито спробу незаконного вивезення з України 29 старовинних монет.

Про це інформує прес-служба ДФС у Львівській області.

Так, громадянин Німеччини, що прямував до Республіки Польщі через митний пост «Шегині – Медика» автомобілем «SKODA FABIA», для перетину кордону обрав смугу руху «зелений коридор». Однак під час митного контролю виникла підозра щодо наявності в автомобілі товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. І не даремно. У салоні в альбомах митники виявили 29 монет, серед яких періоду царської Росії різного номіналу 1863 – 1916 років, дві монети з написом «Денга» 1743 та 1746 років та інші.
Відповідно до ч. 1 ст. 197 Митного кодексу України, у випадках, передбачених законом, на окремі товари встановлюються обмеження щодо їх переміщення через митний кордон України. Митний контроль та митне оформлення таких монет здійснюють митниці ДФС на підставі свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей з території України, виданого Мінкультури України за формою, встановленою постановою № 984.

За ознаками ст. 471 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Монети вилучено, їх скерують на експертизу.

 

Коментарі

Позначки: , , , ,