Любителям футболу: 2 вересня відбудеться матч між київським “Динамо” і львівськими “Карпатами”

Новини 02 Вересня, 2018 63

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Де дивитися матчі 7 туру футбольної Прем’єр-ліги

Черговий, сьомий тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги відкрив поєдинок між полтавською “Ворсклою” та одеським “Чорноморцем”.

Гра на стадіоні імені О. Бутовського у Полтаві завершилася з рахунком 2:1 на користь “Ворскли”, повідомляє Укрінформ.

Перемогу господарям принесли голи Владислава Кулача, який відзначився на 49-й хвилині, та автогол Дмитра Рижука (87). У складі “Чорноморця” м’яч забив Артем Чорній (63). На 24-й хвилині Кулач не реалізував пенальті.

Другий ігровий день туру в суботу продовжило протистояння на стадіоні “Металіст” у Харкові, де донецький “Шахтар” переміг ФК “Маріуполь” – 2:0. М’ячі забили Жуніор Мораес (43) та Джойскім Дава (56 – автогол)

У неділю, 2 вересня, відбудуться матчі між чернігівською “Десною” і донецьким “Олімпіком” (гру о 14.00 покаже телеканал “Футбол 1”), ФК “Львів” та ФК “Олександрія” (17.00, “Футбол 1”), ФК “Арсенал-Київ” та луганською “Зорею” (19.30, “Футбол 1”), київським “Динамо” і львівськими “Карпатами” (19.30, “2+2”).

Турнірне становище: “Шахтар” – 18 очок (після 7-ти ігор), “Олександрія” – 15 (6), “Динамо” – 13 (5), “Ворскла” – 9 (7), “Чорноморець” – 9 (6), “Зоря” – 8 (6), “Десна” – 7 (6), “Олімпік” – 6 (6), “Львів” – 5 (6), “Карпати” – 5 (6), “Маріуполь” – 4 (6), “Арсенал-Київ” – 4 (6).

Зустріч 3-го туру ФК “Маріуполь” – “Динамо” (Київ) перенесли на 26 вересня через участь клубів у єврокубках.