Львівський губернатор взяв участь у святковій Архиєрейській Божественній Літургії (ФОТО)

Новини 19 листопада, 2018 886

Фото: Фото Роман Матвіюк/Буський медіа портал

Олег Синютка на урочистостях з нагоди освячення храму у селі Полоничі Буського району

У селі Полоничі Буського району Львівщини, 18 листопада відбулось освячення храму святого Архистратига Михаїла.

Фото: Фото Роман Матвіюк/Буський медіа портал

Фото: Буська РДА

Фото: Львівська ОДА

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, участь в урочистостях взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

 

«Я би дуже вас просив, щоб разом із цим святом, яке прийшло до Полонич, Бузького району, ми завжди собі міркували над тим, що багато речей, які починалися 15-20 років тому, сьогодні мають своє завершення. Ми добудовуємо і освячуємо храми, школи, садочки і це великий результат спільної роботи людей. І також ніколи б мабуть не постав цей храм, якби не спільна праця багатьох людей. І так само як будувалася ця церква, я б хотів, щоб кожен з нас думав про те, як він будує нашу державу. Кожен звісно будує і своє життя, із його клопотами та труднощами, але коли ми всі зберемося разом, то ніщо для нас не буде страшним і ми обов’язково збудуємо нашу українську державу, ту державу в якій точно добре буде жити людям», – зазначив у вітальному слові Олег Синютка.

Фото: Львівська ОДА

Також очільник області звернувся до владики Михаїла Колтуна Єпископа Сокальсько–Жовківської Єпархії з благословення якого у 2003 році парафіяни розпочали будівництво нового храму.

«Я тільки можу здогадуватися, який великий трепет в душі ви переживаєте саме тут і сьогодні. Бо ви за свій вік посвятили багато храмів і в кожен храм разом із Божим словом та благословенням ви вклали частинку свого серця і частинку своєї душі. Але мабуть особливо велике щастя в Бога посвячувати храм в тому місці звідки твоє коріння, твої батьки, проростає твій шлях до Бога. І ми всі сьогодні маємо подякувати Владиці, яким є наставником усіх наших українських військових, капелан нашої церкви. І тих багато хлопців, які пройшли через війну і повернулися додому, вони теж мають завдячувати і Владиці  адже я впевнений, що його молитва, духовний захисток  обов’язково рятував багатьох наших українських воїнів», – додав Олег Синютка.

«З нагоди освячення храму усі присутні, а це мешканці села та району, представники влади, духовенства, гості, взяли участь у святковій Архиєрейській Божественній Літургії. Опісля духовенство освятило храм», – зазначається у повідомленні.

Фото: Фото Роман Матвіюк/Буський медіа портал

Як повідомляє «Буськ онлайн», до будівництва церкви Святого Архистратига Михаїла в селі Полоничі Буського району доклались чимало парафіян, меценатів, вихідців із села, представників влади та небайдужі люди.

Фото: Львівська ОДА

«15 років люди у селі Полоничі будували храм. І ось, відбулась велична подія – освячення храму, яке здійснив Преосвященний владика Кир Михаїл (Колтун). До будівництва церкви Святого Архистратига Михаїла в селі Полоничі Буського району доклались чимало парафіян, меценатів, вихідців із села, представників влади та просто небайдужі люди», – інформує видання.

Фото: Фото Роман Матвіюк/Буський медіа портал

Фото: Львівська ОДА

Як повідомляє Буська РДА, “будівництво церкви в Полоничах було розпочато рівно 15 років тому, 18 листопада. Тоді, перший камінь у будівництво нового храму заклав саме Владика Михаїл Колтун. Настоятель храму, декан Буського деканату УГКЦ о.Володимир Залуцький, звертаючись у своїй подячній промові до вірних Церкви, відзначив, що цей храм вдалося побудувати завдяки меценатам, керівникам органів влади, прихожанам, де кожен вклав свою часточку в його зведення”.

Фото: Буська РДА

Як повідомлялося, у Буському районі освятять новозбудований храм.

Коментарі

Позначки: , , , ,