Львівавтодор скасував тендер на проектування вулиці Бандери - Четверта студія

Львівавтодор скасував тендер на проектування вулиці Бандери

Новини 11 лютого, 2019 346
Львівавтодор скасував тендер на проектування вулиці Бандери

Львівавтодор скасував тендер на проектування вулиці Бандери

ЛКП «Львівавтодор» скасував тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції вулиці Бандери. Відповідні результати аукціону оприлюднили на сайті публічних закупівель Prozorro. Про це пише Твоє місто.

Аукціон тривав до 4 лютого. Свої пропозиції подали ДП «Містопроект» та ТзОВ «Трамдорпроект». Очікувана вартість закупівлі становила 3,2 млн гривень. Спочатку переможцем тендеру обрали ТзОВ «Трамдорпроект» із пропозицією запроектувати вулицю майже у два рази дешевше – за 1,74 млн гривень. У п’ятницю, 8 лютого, це рішення скасували через те, що підприємство не подало кольорові скановані оригінали кваліфікаційних сертифікатів та скан-копію оригіналів договорів.

Сьогодні, 11 лютого, тендерний комітет відхилив пропозицію і другого учасника, який пропонував виготовити проект за 1,75 млн гривень, оскільки він не надав скан-копії договорів та належно оформленої тендерної пропозиції з технічними вимогами. Тож нинішнім рішенням комісії торги відмінили.

Додамо, що ТзОВ «Трамдорпроект» розробило проект реконструкції вулиці Хуторівки, роботи на якій мають розпочати цього року. Засновниками фірми, згідно з даними Youcontrol, є Олег Хаврона та Валерій Чернишев. Обидвоє свого часу були керівниками ДП «Львівдіпрокомунбуд», яке виготовило проект вулиці Личаківської.

Державним підприємством «Містопроект» керує Іван Квик. Його засновником є Міністерство регіонального розвитку. Підприємство здебільшого виготовляє детальні плани територій на замовлення управління архітектури та урбаністики ЛМР.

Комунальний «Інститут просторового розвитку», який виготовив затверджений виконкомом ескізний проект реконструкції вулиці, на тендер не подавався. Як розповів у коментарі Tvoemisto.tv керівник ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід, ціна проектування не відповідає обсягам робіт, а загальна кошторисна вартість виготовлення проекту лише за державними розцінками становить 6,5 млн гривень.

Керівниця відділу з державних закупівель ЛКП «Львівавтодор» Юлія Стефанюк повідомила в коментарі Tvoemisto.tv, що дати оголошення нового тендеру поки що не знають, утім вартість закупівлі залишать такою ж, оскільки, за її словами, вона є обґрунтованою і прийнятною для учасників тендеру.

Нагадаємо, ескізний проект фінансували за кошти Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ). За ним вулиця міститиме дві смуги для руху і автотранспорту, і трамваїв, однак у разі поломки авто для нього залишать місце, аби можна було об’їхати. Серед технічних вимог для реконструкції вулиці – фіксована ширина смуг проїжджої частини та велосмуг, підняті пішохідні переходи при повороті на бічні вулиці, реконструкція мереж та освітлення тощо.

Коментарі

Позначки: , ,