Львів‘ян та гостей міста запрошують на концерт до Собору святого Юра

Новини 16 липня, 2018 946

Архикатедральний Собор святого Юра, Львів. Фото: Facebook.

В Архикатедральному Соборі святого Юра відбудеться концерт «Син – великому Батькові».

Як повідомляється на сторінці Архикатедрального Собору святого Юра Facebook, 16 липня в Архикатедральному Соборі святого Юра о 21.00 розпочнеться концерт «Син – великому Батькові» в рамках фестивалю «LvivMozArt» Франц Ксавер Моцарт. Урочистий хор для солістів, двох хорів та оркестру на честь відкриття пам’ятника В.А. Моцарту в Зальцбурзі. Вольфганг Амадей Моцарт. Реквієм, K.626

«1826 року, Франц Ксавер Моцарт у річницю смерті свого Великого Батька вперше виконав його знаменитий «Реквієм». Такий пам’ятний концерт у Соборі святого Юра разом із заснованим ним Львівським хоровим товариством св. Цецилії Моцарт-син прагнув зробити щорічним. Фестиваль LvivMozArt відродив цю музичну традицію, яку започаткував Моцарт», – зазначається у повідомленні.

Урочистий хор, який також прозвучить у програмі концерту, Франц Ксавер Моцарт створив з нагоди відкриття пам’ятника В.А. Моцартові-батьку в Зальцбурзі 1842 року. Він особисто диригував хором та був присутній у день відкриття, як і його старший брат Карл Томас Моцарт.

Солісти: Сусанна Чахоян (Україна), Ірина Житинська (Україна), Михайло Малафій (Україна), Сергій Магера (Україна). Камерний хор «Gloria» (Україна), Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (Україна). Диригент: Оксана Линів (Україна-Австрія).

Вхід вільний.

 

 

Коментарі

Позначки: ,