Львів та Тернопіль з‘єднає новий автобан - Четверта студія

Львів та Тернопіль з‘єднає новий автобан

Новини 25 березня, 2019 1096

Фото: Укравтодор

В Укравтодорі готуються до будівництва сучасного автобану, що з’єднає Львів та Тернопіль.

Про це повідомляє «Реально».

Як зазначається, автобан стане першою частиною міжнародної траси Go Highway. Так, в рамках проекту збудують нову з’єднувальну дорогу, яка дозволить сполучити  траси М-06 та М-09. Нове шосе відгалужуватиметься біля села Загірці та входитиме в нову трасу Львів-Тернопіль біля Золочева. Нова дорога протягнеться на 20 кілометрів.

Наразі також розробляється проект реконструкції дороги М-06 на ділянці Львів-Рівне. Після успішного проведення ремонтних робіт зі Львова до Рівного можна буде дістатися лише за півтори години.

Як раніше   повідомляло  “Твоє місто”, Служба автомобільних доріг розробляє техніко-економічне обгрунтування (ТЕО) та проектну документацію на реконструкцію дороги М-09 на ділянці Львів – Тернопіль, яка стане першою частиною Go Highway.

Новий автобан Львів – Тернопіль, який стане першою частиною Go Highway, передбачає реконструкцію 57 км наявної дороги з її розширенням з 2 до 4 смуг та будівництво 55 км нових об’їзних доріг населених пунктів.

У межах цього проекту планують збудувати нову з’єднувальну дорогу між трасами М-06 та М-09. Попередньо нове шосе буде відгалужуватися від М-06 біля села Загірці та вливатиметься у швидкісну трасу Львів – Тернопіль біля Золочева. Протяжність нової дороги становитиме приблизно 20 км.

Таке рішення дозволить зменшити навантаження на трасу М-06 на ділянці Броди – Львів, а водіям, які прямують з боку Рівного в напрямку Львова, – заощадити до 25-30 хвилин часу на кожній поїздці. Остаточне рішення щодо нової дороги мають ухвалити після затвердження ТЕО. Весь проект реалізовуватимуть за кредитні кошти.

Нагадаємо, дорогу Львів – Тернопіль відремонтували торік восени за 755 млн гривень. Міжнародний автобан Go Highway має з’єднати українську Одесу та польський Ґданськ, а відтак – Чорне море з Балтійським. Вартість будівництва становить приблизно мільярд євро.

 

Коментарі

Позначки: , ,