Інновації у дії: з 1 липня у Львові змінюють нумерацію тролейбусів - Четверта студія

Інновації у дії: з 1 липня у Львові змінюють нумерацію тролейбусів

Новини 11 червня, 2019 267

З 1 липня 2019 року змінюється нумерація маршрутів міських тролейбусів. У «Львівелектротранс» переконані, що зміна нумерації дасть можливість зменшити кількість дублювання у нумерації маршрутів різних видів транспорту та стане вагомим кроком у напрямку до запровадження єдиної системи нумерації громадського транспорту.

Про це йдеться на сайті ЛМР.

“Минулого року ЛКП «Львівелектротранс», коли презентував стратегію розвитку підприємства, одним із заходів передбачив впровадження єдиної системи нумерації маршрутів.

Чому виникла така необхідність? Наприклад, ми маємо електробус, який курсував за тролейбусним маршрутом № 9. Коли він під’їжджав до зупинки, то людям бувало складно зрозуміти, чи це під’їхав автобус № 9 чи тролейбус № 9. Хоча, насправді, це має під’їхати маршрут № 9, без прив’язки до транспортного засобу.

Далі. Ми плануємо впроваджувати єдину ліврею. Зараз маємо 150 нових автобусів — 100 МАЗів і 50 Електронів. Також ЛКП «Львівелектротранс» придбає 50 нових тролейбусів виробництва «Електрон». Тому, ззовні для пасажира буде багато однакового рухомого складу. Також місто ініціює придбання тролейбусів з автономним ходом. Тобто будуть відрізки доріг, де тролейбус курсуватиме як автобус. Відповідно пасажиру може бути складно зрозуміти, що це їде — тролейбус чи автобус. Пасажири не є технарі, які можуть розрізнити транспортний засіб за формою фар. Для них основним має бути номер маршруту.

Враховуючи все це, ми виступили ініціаторами зміни нумерації. Вигода від такого впровадження в тому, що на час ремонтів тролейбусний чи трамвайний маршрут можна замінити автобусом. Тобто на цей маршрут виїздить автобус з номером трамвайного чи тролейбусного маршруту, і пасажир не відчуває незручності”, – розповів Ігор Могила, керівник відділу розвитку ЛКП «Львівелектротранс».

Відтак, до наявних номерів тролейбусних маршрутів додадуть число 20. Тож із 1 липня номери виглядатимуть так:

№2 – №22
№3 – №23
№24 – №24
№5 – №25
№7 – №27
№9 – №29
№10 – №30
№11 – №31
№12 – №32
№13 – №33

Другий етап, під час якого змінюватимуть нумерацію автобусів, за словами Андрія Білого, запроваджуватимуть після впровадження електронного квитка та оптимізації маршрутної мережі. Їхня нумерація має починатися від 40-ка.

Точної суми, яка буде затрачена на зміни нумерації громадського транспорту у Львові, поки не називають.

 

Коментарі

Позначки: , ,