Генпрокурор дав Міхеїлу Саакашвілі 24 години - Четверта студія

Генпрокурор дав Міхеїлу Саакашвілі 24 години

Новини 05 грудня, 2017 347

Юрій Луценко закликав лідера “Руху нових сил””здійснити чоловічий вчинок

Упродовж найближчих 24 годин правоохоронці зроблять усе можливе, щоб екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі отримав підозру.

Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, виступаючи на засіданні Верховної Ради 5 грудня.

“Через 24 години вся правоохоронна система України зробить все необхідне, щоб апатрид Саакашвілі постав перед слідчим для пред’явлення підозри, а потім у суді”, – заявив очільник ГПУ.

“Вважаю, що прихід до слідчого СБУ завтра з 9.00 на вулицю Воровського особисто Міхеїла Саакашвілі позбавить країну від зайвих потрясінь”, – наголосив генпрокурор.

Юрій Луценко закликав Міхеїла Саакашвілі “здійснити чоловічий вчинок, припинити розповсюджувати брехню і з’явитися для отримання законно обгрунтованої підозри”.

Також генпрокурор закликав мітингувальників під Радою в 24 години проаналізувати оприлюднені в справі Міхеїла Саакашвілі записи та згорнути наметове містечко.

“Також прошу всіх, хто знаходиться в наметах Саакашвілі, прийняти рішення: бути в опозиції – будь ласка, протестувати проти чинної влади – ваше право. Але треба припинити виконувати плани Москви. Зняти намети, пред’явити слідчим крадені купюри з грошей Курченка і допомогти випалити цю заразу в українському політикумі”, – заявив Юрій Луценко.

Коментарі

Позначки: , , ,