"Дякую тобі, Петре, за все, що ти зробив": Юнкер відкрив конференцію в Брюсселі словами подяки Порошенку - Четверта студія

“Дякую тобі, Петре, за все, що ти зробив”: Юнкер відкрив конференцію в Брюсселі словами подяки Порошенку

Новини 14 травня, 2019 414

Президент України Петро Порошенко

Голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер подякував президенту України Петру Порошенку за службу своїй країні і Європейському Союзу.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

Словами подяки президент Єврокомісії у вівторок, 14 травня, в Брюсселі відкрив конференцію високого рівня, присвячену 10-річчю “Східного партнерства”, в якій бере участь глава української держави.

“Це може бути, це останній раз, але, звичайно, не останній раз, як ми зустрічаємося разом, але” … – тут його виступ було перервано тривалими оплесками, після яких Ж.К.Юнкер продовжив: “Ми друзі дуже багато років. Ми працювали разом, роблячи все можливе – він – в інтересах своєї країни, я служив інтересам Європейського Союзу, що одне і те ж. Дякую тобі, Петре, за все, що ти зробив”.

Конференція складається з двох панелей, перша з яких присвячена оцінці досягнень “Східного партнерства”, друга – перспективам його розвитку.

Нагадаємо, чинний президент України Петро Порошенко нагородив главу Європейської комісії Жан-Клода Юнкера орденом Ярослава Мудрого I ступеня.

Коментарі

Позначки: ,