Сьогодні Дрогобич святкує 928 річницю (ВІДЕО) - Четверта студія

Сьогодні Дрогобич святкує 928 річницю (ВІДЕО)

Новини 21 вересня, 2019 15

Фото: Галина Пігут-Николишин‎/ДРОГОБИЧ І ДРОГОБИЧАНИ

Міська влада закликала представників бізнесу, власників установ та мешканців міста вивісити на будівлях Державний Прапор України

У суботу, 21 вересня, у День Різдва Пресвятої Богородиці, у Дрогобичі відзначатимуть 928 річницю Дня міста.

У зв’язку з трагедією, яка сталася в ніч з 27 на 28 серпня, у ході якої у будинку №101/1 на вулиці М. Грушевського обвалився один з під’їздів і загинуло 8 дрогобичан, всі розважальні заходи, заплановані на День міста, скасовано.

Як повідомили у Дрогобицькій міській раді, про це йшлося під час засідання організаційного комітету з відзначення святкування Дня міста.

«Трагедія, яка сталася у Дрогобичі — це виклик для всіх нас. Відзначаючи День міста, ми не маємо права забувати про цю трагедію, а основне — про вісьмох дрогобичан, які трагічно загинули. Цьогорічний День міста ми повинні відзначити без гучних забав, але з користю для мешканців будинку, де сталася трагедія», — звернувся до учасників засідання міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Своєю чергою, отець Іван Паньків наголосив, що відзначення у такому форматі Дня міста є своєрідним викликом для громади, зокрема для молоді, яка повинна побачити і відчути реальність життя, а не «телевізійні картинки» і навчитися бути співчутливими до інших.

Відтак у ході засідання погодили, що урочистості відбудуться у приміщенні Народного дому імені Івана Франка. Під час цього заходу відбудеться молитва пам’яті, нагородження дрогобичан відзнаками «За заслуги перед містом», а також початок благодійного марафону на підтримку мешканців будинку 101/1 вул. М. Грушевського.

Ідею проведення у День міста благодійного марафону запропонували на одній із зустрічей у міськраді волонтери спільно з представниками ініціативної групи будинку, де сталася трагедія.

Також в межах відзначення Дня міста відбудеться низка заходів для молоді та багатодітних сімей, осіб з особливими потребами.

Окремо, в межах Дня міста відзначать і 90-річчя Дрогобицької Ратуші.

Програма заходів ТУТ.

З днем міста, рідний Дрогобич!

З днем міста, рідний Дрогобич!

Опубліковано Drogobych Пʼятниця, 20 вересня 2019 р.

Дитячий парламент м. Дрогобича вітає усіх дрогобичан та гостей нашого міста зі святом‼️ Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Дрогобич. У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини.З Днем народження, рідне місто 🎉🎈💕‼️

Опубліковано Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Пʼятниця, 20 вересня 2019 р.

Коментарі

Позначки: ,