Дні Європи розпочались на Львівщині - Четверта студія

Дні Європи розпочались на Львівщині

Новини 24 травня, 2018 468

Дні Європи на Львівщині

Сьогодні, 24 травня, відбулось урочисте відкриття Днів Європи у Львівській області.

Відтак, перед входом у будівлю Львівської облдержадміністрації відбулось урочисте підняття Державного прапора України та Європейського Союзу.

Зі святом присутніх привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Дні Європи на Львівщині

Дні Європи на Львівщині

“Я переконаний, що сьогоднішнє свято, насправді, є даниною шани і духу тим людям, які покоління за поколінням утверджували європейські цінності у нас, в Україні. Ніхто сьогодні не сумнівається у тому, що Україна не лише географічно, але ментально і культурно є частиною великої європейської спільноти. Десятки тисяч мешканців Львівщини захищають ці цінності на фронті. Сьогодні ми усі разом повинні пам’ятати – кожен з нас щоденно на своєму місці мають демонсрувати ті речі, які сьогодні відповідають європейському духу, традиціям, стандартам. Ми повинні зробити усе від нас залежне, щоб ті речі, за які стояли люди під час Революції Гідності на Майдані – були зреалізовані у нашому суспільстві”, – зазначив Олег Синютка.

Дні Європи на Львівщині

Дні Європи на Львівщині

Окрім того, у межах відкриття Днів Європи, організували святковий флешмоб.

Дні Європи на Львівщині

Дні Європи на Львівщині

Участь в урочистостях також взяли гетьман Південно-Моравського краю Чеської Республіки Богуміл Шімек, Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Павел Пешек, голова Львівської облради Олександр Ганущин, працівники Львівської обласної державної адміністрації та облради.

Довідково:

День Європи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року.

Коментарі

Позначки: , ,