Будівництво першої платної дороги від Львова до Польщі розпочнеться у 2020 році - Четверта студія

Будівництво першої платної дороги від Львова до Польщі розпочнеться у 2020 році

Новини 17 січня, 2019 449

Фото: tvoemisto.tv

Будівництво першої платної дороги зі Львова до Краківця (Польща) розпочнеться у 2020 році.

Про це керівник «Укравтодору» Славомір Новак повідомив на своїй сторінці у Facebook, – передає  УНІАН.

”З 2020 року розпочнемо другий етап реконструкції і нового будівництва, в рамках якого заплановано будівництво першої концесійної дороги Краківець-Львів ”, – зазначив Новак.

Як повідомлялося, у травні 2015 року ”Укравтодор” оголосив конкурс на будівництво першої в Україні концесійної дороги Львів-Краківець, розмови про будівництво якої велися вже більше десяти років. Але у вересні того самого року стало відомо, що конкурсні заявки претендентів – української компанії ”Українські транспортні магістралі” і французької Bouygues – не відповідають умовам конкурсу. У зв`язку з цим Міністерство інфраструктури повідомило, що розраховує запустити у новому форматі цей конкурс після того, як буде вдосконалено законодавство України про концесії, а також про державно-приватне партнерство.

27 лютого 2018 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері будівництва та експлуатації автомобільних доріг» (реєстраційний номер 6766), яким дозволяється будувати і експлуатувати автомобільні дороги на умовах концесійного договору.

Законом передбачається, що на умовах концесії можуть передаватися для будівництва та експлуатації дороги загального користування державного значення. При цьому передбачена передача в концесію лише тих ділянок доріг, які будуватимуться, а не вже побудовані. У 2018 році міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що в тендері на будівництво платної дороги за маршрутом Львів-Краківець готові брати участь мінімум три-чотири китайські і європейські компанії.

 

Коментарі

Позначки: , , ,