Богдан Дубневич визнав поразку на Львівщині - Четверта студія

Богдан Дубневич визнав поразку на Львівщині

Новини 22 липня, 2019 4
Богдан Дубневич визнав поразку на Львівщині. Фото: Богдан Дубневич.

Богдан Дубневич визнав поразку на Львівщині. Фото: Богдан Дубневич.

Богдан Дубневич визнав поразку на Львівщині, про це він пише у Фейсбуці.

“Кожна людина отримує певний час і можливість, аби зробити щось важливе у житті. Тому, я ніколи не пошкодую за жодну згаяну годину п’яти років депутатства на рідній Пустомитівщині та в частині Личаківського і Шевченківського районів Львова”,-йдеться у дописі Дубневича.

Усе, що вдалося, це наші перемоги, усе, що ні – було майбутніми планами. Я не приховую того, що працював у більшості як господарник, бо наведення порядку на окрузі – вважав своїм пріоритетом.

Сьогодні такий шанс випав моєму конкуренту і я дуже хотів би, щоб усі розпочаті справи мали завершення, особливо, щоб освіта, медицина, культура, спорт і дорожня інфраструктура надалі впевнено розвивалися і осучаснювалися на окрузі.

Але тепер про найголовніше: мій низький уклін Вам, дорогі виборці, за те, що прийшли на дільниці, за кожен ваш голос, який став для мене величезним рівнем довіри, стимулом і завданням. Дякую тому, хто був за і проти, бо ви спонукали рухатися вперед. Дякую команді, яка могла відпочити, але завжди і без вихідних працювала на благо інших. Дякую за співпрацю очільникам району, структурних підрозділів, керівникам наших сіл та директорам різних установ, які вдосвіта, поки інші спали, вирішували і планували нові справи задля покращення своїх громад, населених пунктів, закладів..

Дякую за усі спільні перемоги, які ми продемонстрували не лише на Львівщині, а й у всій Україні! Я пишаюся тим, що ми справді зробили великий прорив і крок вперед!

Щиро бажаю депутатам нового скликання Верховної Ради України максимально тримати проукраїнську позицію! І з усіх сил дбати про своїх виборців. Зокрема прошу і вболіваю за виборців 118 округу!
А у мене відтепер з’явиться більше того дорогоцінного часу, щоб проводити його з сім‘єю, дітьми, внуками, друзями. А це – найголовніше в житті! Щиро бажаю , щоб доля України та нашого народу змінювалися на краще і жодні вороги не змогли нам у цьому завадити!

Коментарі

Позначки: , , , ,