Акробати Львівщини успішно виступили в Кубку України зі стрибків на акробатичній доріжці

Новини 01 Жовтня, 2018 586

24-28 вересня у місті Миколаїв  відбувся Кубок України зі стрибків на акробатичній доріжці. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

У змаганнях брало участь майже 80 спортсменів з дев’яти областей України. До складу  збірної команди Львівської області увійшло 7 спортсменів зі  Львова та Дрогобича.

Команда Львівської області у загальнокомандному заліку здобула 2 місце, поступившись команді Вінницької області.

У командних змаганнях серед чоловічих команд наші спортсмени вибороли – 1 місце, серед жіночих – 3-тє.

Серед чоловіків  Віталій Войтів (м.Дрогобич, ДЮСШ ім.І.Боберського, тренери:  Р.Веклюк, Т.Вагіла) посів 1 місце у багатоборстві, а також в окремих вправах виборов 1 і 2 місця.

Мазурик Олег – 4 місце в окремій вправі та 13-те в багатоборстві, Буштин Ігор в багатоборстві був 22-й, а Станіслав Павлюк  – 29-й.

Серед жінок Аліна Мисишин посіла 4 місце в окремій вправі та 4-те в багатоборстві, Ліліана Кіцера – 5 місце в багатоборстві,  Анна-Марія Вагіла була 23-тя.