Агровиробників Львівщини ознайомили із роботою у системі закупівель «Prozorro» - Четверта студія

Агровиробників Львівщини ознайомили із роботою у системі закупівель «Prozorro»

Новини 06 червня, 2018 283

З ініціативи департаменту агропромислового розвитку та за підтримки департаменту економічної політики Львівської ОДА відбулась нарада з виробниками та постачальниками продуктів харчування Львівщини щодо активізації їх участі у державних закупівлях в системі «Prozorro». Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Координатор Центру компетенції системи Prozorro» на Львівщині Мирослав Сімка розповів про особливості роботи системи закупівель «Prozorro», що дозволить агровиробникам ретельніше аналізувати тендерну документацію і розширювати ринки збуту продукції.

Експерт звернув увагу, що замовник тендеру у складі тендерної документації повинен розмістити проект договору з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов.

Відтак, учасники наради детально розглянули та проаналізували на основі прикладів актуальну інформацію стосовно оприлюднення інформації про планування процедур державних закупівель, обговорили кваліфікаційні критерії до кандидатів-виконавців закупівель, кроки щодо виконання укладених договорів та процедури їх оскарження.

Коментарі

Позначки: ,