Як у Львові поспіхом ремонтують Городоцький міст (ФОТОРЕПОРТАЖ) - Четверта студія

Як у Львові поспіхом ремонтують Городоцький міст (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Галерея 14 серпня, 2019 23

Ремонт Городоцього мосту, Львів, фото: 4studio

У Львові триває ремонт Городоцького мосту, у зв`язку із чим перекрито для руху транспорту від повороту на вул. Сяйво до Городоцької, 172.

Ремонтні роботи йдуть повним ходом, попри нестабільну львівську погоду. Так, у мерії спершу говорили, про перекриття згаданої ділянки на місяць, а саме до 14 вересня, а тепер анонсують відкриття мосту для проїзду вже з 15 серпня.

Але, це не означатиме, що ремонт завершено, у Львівській міськраді кажуть, що ще протягом наступного місяця можливі ситуативні перекриття по ділянці:

“Наказ на перекриття мосту на вул. Городоцькій, на ділянці від вул. Сяйво до вул. Городоцька, 172, маємо до 14 вересня. Однак з огляду на те, що підрядник залучив до робіт велику кількість техніки і протягом сьогоднішнього дня постелив третій шар асфальту, з 15 серпня, з четверга, Городоцький міст відкриють для проїзду транспорту. Однак будуть встановлені дорожні знаки про обмеження швидкості руху на мості. Тому просимо водіїв звернути на це увагу і дотримуватися тимчасових правил руху”, – повідомив в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.

Додамо, що у зв`язку із ремонтом згаданої ділянки щодня на цьому відрізку утворюються чималі затори. Можна собі лише уявити, що тут буде відбуватись у вересні, коли львів`яни масово повернуться до міста разом зі своїми автівками.

У Європі ж подібні ремонтні важливих транспортних вузлів підрядники давно виконують у нічний час, аби мінімалізувати незручності для мешканців та якісно виконати необхідну роботу.

Коментарі

Позначки: , , , ,