Як у львівському Домі Франка гостювали "Ангели Надії" (ФОТО, ВІДЕО) - Четверта студія

Як у львівському Домі Франка гостювали “Ангели Надії” (ФОТО, ВІДЕО)

Галерея 11 січня, 2019 608

Благодійна акція "Різдвяні Ангели Надії" - фото 4studio.com.ua

Вчора, 10 січня, у гості до Дому Франка завітали Ангели – волонтери, які від початку війни на Сході України допомагають нашим військовим. Вони перевтілились у героїв вертепу “В мить Христового рождення давнина і сьогодення сплелись у єдиний час” (автор Ганна Соляр), у якому тісно пов’язалися одвічні традиції і сучасні події.

Ролі різдвяних персонажів виконали Андрій Посікіра, Марія Петришин, Наталя Шелестак, Мирослава Дейнега, Інна та Христина Арат, Лілія Садляк, Галина Кіндзер, Софія Трач, Лілія Сютик, Олександра Юрченко, Оксана Чухліб, Галина Лопоша, Марія Скочиліс і Ганна Соляр.

Також у програмі було спільне прикрашання синьо-жовтими стрічками з побажаннями дідуха-оберегу, який передадуть нашим захисникам на передову.

А всі гості свята мали змогу взяти участь у благодійному аукціоні картин “Ангели над Львовом”, які було написано львів’янами на схилах Високому Замку під керівництвом відомого художника-волонтера Лева Скопа. Кошти, виручені на торгах вже незабаром передадуть Центру реабілітації учасників АТО “Фенікс”.

Завдяки небайдужим людям, які своїми коштами долучилися до доброї справи, на реабілітацію воїнів вдалося зібрати більше ніж 21 тис. грн.

Коментарі