У Львові відкрили сучасний центр з надання послуг у сфері ДРАЦС

Галерея 11 червня, 2018 1842

Сьогодні, 11 червня, у Львові відбулось урочисте відкриття сучасного центру з надання послуг у сфері ДРАЦС типу «OpenSpace».

Участь у відкритті взяли Міністр юстиції Павло Петренко, очільник Львівської ОДА Олег Синютка, а також Народний депутат, Представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко.

Відкриття сучасного центру з надання послуг у сфері ДРАЦС типу «OpenSpace» у Львові

На базі центру зібрано найбільш популярні послуги, які надаються відділеннями реєстрації актів цивільного стану на Львівщині.

«Приємно, що такі знакові події відбуваються на Львівщині. І це є черговим доказом того, що всі модерні технології, всі найкращі практики зібрані тут, зібрані для того, щоб мешканці області відчували себе комфортно, а також мали можливість оперативно отримувати якісні послуги», – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Відтак, за спрощеною процедурою реєструватимуть малюків, подаватимуть документи на одруження, зміну імені та прізвища, повторну видачу документів.

Відкриття сучасного центру з надання послуг у сфері ДРАЦС типу «OpenSpace» у Львові

«Відкриття цього центру — це стандарт, який передбачає швидкість, відсутність бюрократії і комфорт для кожного громадянина. У цьому відкритому офісі немає можливості десь закритися і вимагати хабар, створювати перепони у видачі документів. Будь-яка послуга, яка надається в OpenSpace, повинна тривати від 3 до 30 хв. До прикладу, сьогоднішня повторна видача свідоцтва про одруження тривала 3 хв.

Також тут ви маєте доступ до оплати послуг. Раніше, у старих офісах міністерства юстиції, ти брав квитанцію, йшов і шукав відповідний банк, платив і повертався, як мінімум двічі, до державного службовця. Це було некомфортно для клієнтів, які користувалися цими послугами.

У нас зараз амбітна ціль, щоб такі OpenSpace з’явилися по всій Україні. Така ініціатива працює у м. Києві, Одесі, Львові, на черзі Вінниці, Ужгород, Херсон, Суми, Чернігів. Фактично, думаю що до наступного року ми покриємо всю Україну. Це буде хороший тренд, і я погоджуюся з міським головою, що ми передамо вже ці сервіси місцевим громадам з новою якістю, щоб місцеві громади органічно надавали ці послуги своїм мешканцям за високими європейськими стандартами.

У Львові це перший такий центр, але, я думаю, залежно від потоку громадян, є можливість відкривати і наступні сервісні центри в інших районах Львова. Такий центр в середньому в день обслуговує 100−150 клієнтів”, — зазначив міністр юстиції України Павло Петренко.

Відкриття сучасного центру з надання послуг у сфері ДРАЦС типу «OpenSpace» у Львові

Адреса новоствореного Центру: м. Львів, вул.Франка, 157.

Відкриття сучасного центру з надання послуг у сфері ДРАЦС типу «OpenSpace» у Львові

Коментарі

Позначки: , ,