Львів’яни стали чемпіонами України з боксу

Назар Куротчин та Андрій Тишковець, які перемогли у найлегших вагових категоріях

У Львові завершився  25-й чемпіонат України з боксу. Подивитися фінальні поєдинки прийшло багато шанувальників цього популярного виду спорту. І не дивлячись на те, що на рингу йшли безкомпромісні бої, в цей час поза рингом на спортивній арені панувала приємна і дружня атмосфера. Серед  почесних гостей чемпіонату – відомі українські представники спорту та боксери, які прославили країну на різних світових і європейських змаганнях. Вони залюбки роздавали автографи і фотографувалися з юними боксерами та вболівальниками. Крім переможців пам’ятні відзнаки від організаційного комітету ще отримали багато представників боксерської спільноти України.

Приємно відзначити, що на львівському рингу чемпіонами країни стали два боксери  міста Лева. Це – Назар Куротчин та Андрій Тишковець, які перемогли у найлегших вагових категоріях  49 та 52 кілограмів. Ще один фіналіст наш земляк Андрій Городецький (вага понад 91 кг) удостоєний срібної медалі, а Іван Данча (64кг) – бронзовий призер.