Робочий день чи День міста? - Четверта студія

Робочий день чи День міста?

05 травня, 2018 2

Цього року чомусь День Міста припав на робочий день. Які незручності для львів’ян створила ця ситуація.

День міста Львова, після Скнилівської трагедії, почали святкувати в перші вихідні травня. Це було зумовлене з Днем Святого Юрія – покровителя Львова, який святкується 6 травня. І досі все було наче добре. Але не сьогодні.

Справа в том, що Кабінет Міністрів зробив суботу 5 травня робочим днем.  Українці відпрацьовували за 30 квітня, яке було вихідним.

Транспортні корки 5 травня 2018 року у Львові

Транспортні корки 5 травня 2018 року у Львові

Логічно було би припустити, що міська влада перенесе святкування Дня Міста на 12-13 травня, давши можливість всім мешканцям міста відсвяткувати 762 День Народження Львова. Так, це було б логічним в усіх міста з адекватною владою, але, чомусь, не у Львові.

В результаті велика частина львів’ян не змогла в суботу відвідати велику кількість цікавих святкових заходів, бо працювала.

Мало того, через перекриття центральної частини міста для святкових заходів, вулиці Львова були практично паралізовані для руху громадського транспорту.

Транспортні корки 5 травня 2018 року у Львові

Транспортні корки 5 травня 2018 року у Львові

В результаті ті, хто змушений був їхати на роботу в суботу, не міг цього зробити вчасно через неймовірні транспорті корки.

Питання до міських чиновників – коли почнете думати головою? Може час уже щось змінити і почати працювати для людей?

Коментарі